V derby se očekává otevřená hra

11/09/15 -

Osobnosti italského fotbalu očekávají, že nedělní Derby della Madonnina bude otevřenou záležitostí. "Bude to těžké pro oba týmy. Hodně nakupovali, ale bude to otevřené, skutečná kvalita kádru se ještě neprokáže," tvrdí například Massimo Taibi. "Favoritem není nikdo."

Roberto Donadoni řekl, že favoritem je Inter a to jen kvůli prvním dvěma zápasům, v kterých neztratil ani bod. "Doufám, že se bude hrát pěkný fotbal," řekl bývalý hráč AC.

Javier Zanetti upozornil na dva nebezpečné hráče z týmu rossoneri: "Bacca je skvělý střelec, z toho jde strach. Stejně tak Luiz Adriano," řekl bývalý kapitán Interu.

Walter Zenga, trenér Sampdorie a bývalý brankář nerazzurri, se k derby vyjádřit nechtěl: "Zajímají mě naše zápasy. Ale je snad jasné, komu budu u televize fandit."

Bývalý hráč obou týmu Andres Guglielminpietro ukázal na hráče, kteří mohou derby výrazně ovlivnit: "U AC útočník Bacca. Inter má Murilla a Mirandu, nový defenzivní pár začal dobře a může se jenom zlepšovat."

Šlágr 3.kola Serie A vysílá od 20:45 živě kanál Sport 1 a bude ho řídit Gianluca Rocchi.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: FCInterMilano.com

237x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy