Fanoušci kupují víc permanentky

08/10/15 -

Inter se rozhodl, že druhým rokem nebude oficiálně zveřejňovat počet prodaných permanentních vstupenek. Corriere dello Sport ale přišel s informací, že se prodej oproti loňsku zvýšil o 20%. Pokud na sezonu 2014/15 prodali nerazzurri 23 tisíc ročních vstupenek, tak letos by to mělo být přibližně 27 tisíc. S tímto číslem je Inter druhým nejlepším klubem v Serii A. Juventus Turín je o tisícovku lepší. Prozatím.

Není to tak dávno, co měl Inter nejvěrnější fanoušky pět let v řadě. Vládl od sezony 2009/10. Hned následující sezonu prodal přes 42 tisíc permanentek a ještě před dvěma lety byli černomodří nejlepší se skoro 31 tisícem vstupenek.

Prodej v této sezoně stále pokračuje a vzhledem k tomu, že právě duel s posledním držitelem scudetta Juventusem, který je na programu příští neděli, je vyprodaný a jediná šance, jak se dostat na stadion je si koupit permanentku, dá se předpokládat, že číslo ještě vzroste.

V posledních letech se zvyšuje množství klubů, které oficiálně odmítá přiznat, kolik sezonních vstupenek prodalo. Fiorentina by měla dosáhnout na počet 21 tisíc, AC Milán má o 2 tisíce méně. Největším překvapením je Neapol, kde se prodalo pouze 6500 kusů.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: FCInterMilano.com/Corriere dello Sport

224x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy