Mancini o derby: Není rozhodující

30/01/16 -

Roberto Mancini na tiskové konferenci před Derby della Madonnina: "Není rozhodující, ale důležité," nechal se slyšet. "Výhra v něm vždy zvedne morálku v týmu a sebevědomí. Tři body by nám pomohli se udržet v balíku týmů v čele tabulky." Dále kouč promluvil o některých hráčích, které v týmu má. Odhalil i část zítřejší sestavy. Zápas začíná ve 20:45 a vysílá ho Sport 1.

"Eder? Nemůžeme čekat, že se s ním všechno změni. Sám si tu bude muset nejdříve zvyknout. Je to pro nás speciální možnost. Dokáže hrát na jakémkoliv místě v útoku a zvládá to dobře."

"Znám pár lidí, co napsali, že mezi mnou a prezidentem Thohirem byli problémy, ale to není pravda. Není to typ člověka, kterému je všechno po jednom prohraném zápase jasné. Ví, že jdeme po nějaké cestě a že to zabere čas. Máme spolu excelentní vztah."

"Gnoukouri? Pro mladého kluka to není lehké, když nehraje. Dostane další příležitost. Je důležité v jeho věku, aby víc hrál. Melo? Zkušený hráč, který občas udělá chyby, jako my všichni. Nic se pro něj po pár nepovedených zápasech nemění. Nagatomo je senzační chlapík. I na tréninku je velmi profesionální. V tento moment si vede dobře a má šanci zítra hrát."

"Guarin? Velmi se mi líbí jako hráč i jako člověk. Doufám, že bude v Číně úspěšný. Přeji mu vše nejlepší. Banega? Velmi dobrý hráč, který bude zdarma. Ale teď patří Seville."

"Kdo bude proti AC Milán hrát? Určitě Handanovič, Murillo, Miranda, Medel, Brozovič."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it

248x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy