Jeison Murillo o sobě

17/03/17 - Jeison Murillo poskytl rozhovor klubové televizní stanici Inter Channel. "Narodil jsem se v Cali, nádherném slunném městě s přátelskými lidmi. Fotbal byl se mnou již od mala, doma, ve škole i na ulici. Sousedům jsem pár oken vysklil. V osmi jsem začal hrát v jednom týmu, byl jsem tam šest měsíců pak jsem šel do Deportivo Cali, kde jsem s fotbalem začal na ostro. Vždycky musíte zůstat pokorní. Už tehdy jsem hrál jako obránce, výjimečně na pravém beku," řekl kolumbijský reprezentant, který je v Interu druhou sezonu.

"Udinese mě oslovilo v roce 2010 po Mistrovství světa do 17 let v Nigérii. Byl to zvláštní moment mého života a mé rodiny. Zapata, Armero a Cuadrado, ti všichni v Udinese byli, mě poslali na hostování do Granady, kam jsem později i přestoupil. Hostoval jsem pak v Cádiz nebo Las Palmas. Skvělé zkušenosti, když jsem se do Granady vracel, dostal jsem pozvánku do reprezentace. Můj první gól byl vítězným proti Brazílii."

Murillo vstřelil nedávno krásný gól nůžkami do sítě Boloni: "V Granadě se mi to podařilo také. Na San Siru jsem viděl, jak se míč ve vzduchu blíží, uvědomil jsem si, že je kolem mě místo a instinktivně jsem se o to pokusil. Takový gól je těžší než deset normálních," směje se Kolumbijec.

"S manželkou jsme se seznámili na facebooku. Když jsem dal gól, říkala mi, že jsem létající pavouk. Naše rodina se brzy rozroste, nemůžeme se dočkat. Je to skvělý důvod, proč být neustále v pohybu vpřed. Ve volném čase relaxuji, zůstávám doma nebo jsem občas s dalšími kolumbijskými přáteli Zapatou, Murielem, Baccou či Cudradem."

"Forma týmu? Každý na tom má zásluhu. Jsem parta, rodina. Je to vidět, když jdeme hrát. Každý soupeř v Itálii je těžký a my musíme každý týden hrát. Všichni víme, co je naším cílem. Trénink proti prvotřídním útočníkům mě skutečně motivuje, protože mi dávají zabrat."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it/FCInterMilano.com

373x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy