Gabriel Barbosa: V Itálii se mi líbí

24/03/17 - "Miluji Milán a Inter, jsem šťastný, že jsem tady," řekl v rozhovoru pro Inter Channel Gabriel Barbosa. "Když se rozcvičuji těsně před zápasem na stadionu, je to úžasný pocit. Chtěl bych poděkovat každému, že tu můžu být. Jsem také fanoušek Interu a doufám, že to ostatním fans splatím na hřišti. Ve zbývajících zápasech můžeme hrát dobře. Máme derby, pak Neapol a Lazio venku. Máme skvělé hráče."

Gabigol dal svůj první gól za Inter nedávno do sítě Boloni. "Byl speciální, protože byl můj první. Oslavil jsem ho všemi možnými způsoby. Chci poděkovat Bohu za ten den a všem mým fanouškům a kamarádům," řekl brazilský talent, který ovšem stále moc často nenastupuje. "Mezi životem v Brazílii a Itálii jsou skutečné rozdíly. Itálie je velmi jiná, hlavně je tu zima. Mám rád těstoviny, i v Brazílii jsem je jedl. Naopak tady je hodně brazilských restaurací a tak mi nechybí. Moje rodina je tu se mnou a pomáhá mi, ale i pro ně je to těžké, zvláště pro mou patnáctiletou sestru, která chodí do školy. Rodina je pro mě důležitá."

"Jako malý jsem měl vždycky míč u nohy, můj táta byl také fotbalistou, ale zranil si koleno a musel toho nechat. Teď je velkým fanouškem Santosu. Mám rád basketbal, někdy si ho i zahraji. V tréninkovém centru máme hřiště a koš jsme měli i v Brazílii. Také rád hraji ping pong, cestuji a navštěvuji různá města. Milán jsem již prozkoumal a když jsme měli volno jel jsem do Říma."

"S fyzioterapeuty jsme dobří přátelé. Pak mám Rodriga a dva kamarády z Brazílie. Často používám sociální sítě jako Instagram a Twitter. Myslím, že jsem se od příjezdu sem změnil. Studuji italštinu a opravdu se mi jako jazyk líbí. I italská muzika. Ve volném čase hraji na Playstationu, chodím na večeře s kamarády a pracuji doma," svěřil se Gabriel Barbosa.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it/FCInterMilano.com

414x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy