Spalletti: Nezasloužená porážka, to je fotbal

09/04/18 - Neuvěřitelný zápas. Tak píší oficiální stránky Interu o utkání s Turínem. Nerazzurri téměř dominovali, přesto prohráli. Popolední zápas zhodnotil i jejich trenér Luciano Spalletti: "Někdy se stane, že vám to tam prostě nepadne, i když se snažíte pořád. Byla to dobrá hra, nezasloužená porážka. Když to porovnám se zápasem s Janovem, tak jsme měli lepší rozestavení a dokonce jsme jim dovolili i méně protiútoků. Je škoda, že si nevezeme domů tři body."

"Většinu zápasu jsme zvládli dobře, ale pak tam byli drobnosti, které šly proti nám. Perišič je za jejich gól nešťastný, neuvěřitelně se vrátil a odkopl jim míč, bohužel se k nim hned dostal zpět. Věděli jsme, jakým způsobem proti nim hrát. Jsme v části sezony, kdy se mají body dvojnásobnou váhu. Musíme si je nyní vzít v Bergamu a vyhrát tam," řekl kouč, jehož tým klesl v tabulce na pátou příčku. Před ním jsou o jeden bod vpředu oba římské kluby.

"Borja Valero za Rafinhu? Rafinha byl dlouho mimo a když se hrají tři zápasy v týdnu, tak mu trochu chyběla energie. Borja dělal správné věci. Zvládl to, hodně presoval. Je to hráč, který může být pro tým vždycky důležitý. "

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: fcintermilano.com/inter.it

143x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy