Almeyda ukradl rozhodčímu kartu a byl vyloučen

23/12/03 - Almeyda se po zápase omlouval. "Ano, udelal jsem chybu, ale Corradi ví, že se také nechoval dobre. Byl jen víc mazaný než já. Corradi je dobrý clovek. Já byl ale naštavný, protože jsemudelal normální taktický faul, který se udela v každém zápase spousta a on chtel, abych se mu za to omluvil... Hrác si násilí na hrišti dovolit nesmí, takže se všem za to co se stalo omlouvám. Byla to má teprve tretí karta po príchodu do Itálie. Byl jsem mimo. Když neco reknete rozhodcímu, tak je jasné, že dost riskute. V každém prípade ocekávám jen jedno zápasový distanc."

"O ukradené cervené karte si toho moc nepamatuju. Byl jsem v šoku a nechtel jsem, aby me vyloucil. Tak jsem mu tu kartu proste vzal."

Pri odchodu do šaten házel Almeyda jeete láhev do publika. "Jsem zklamaný z fanoušku Lazia. Hrál jsem tu a oni na me jaksi zapomneli. Byl jsem sám proti sedmdesáti tisícum a to jsem nemohl akceptovat. Neco na me hodili, tak jsem jim to hodil zpátky. Jiste, z mé strany to nebylo pekné gesto. Laazio ale budu mít vždy ve svém srdci. V léte ukoncit kariéru nehodlám. Stále se cítím v dobré fyziké kondici."

Autor: Lukáš Pekárek

86x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy