Italská média chválí Nicolo Barellu

06/02/21 - Nicoló Barella předvádí v Interu vynikající výkony už dlouhou dobu a jeho včerejší představení toho bylo jen důkazem. Po právu si italský záložník, který zítra oslaví 24. narozeniny, vysloužil chválu italských médií. "Dragowski mu hned na začátku chytl střelu, která byla prakticky v síti. O několik minut později si vybral místo, kam přesně poslal míč a Dragowski tam nemohl dosáhnout. Úžasný výkon tohoto záložníka," hodnotí Barellovu branku Corriere dello Sport.

"Dává svůj třetí gól v sezóně, který musí lahodit každému. A to mu Dragowski zabránil ve skórovaní při první skvělé příležitosti. Z hlediska kvality a kvantity téměř dosáhl vrcholu." Napsali na Tuttosport. "Každý viděl ten gól - naprostá perla. Co cítí jeho spoluhráči? Podporu v každé fázi hry. Co vidí jeho soupeři? Číslo 23 je v každé části hřiště. Co je pro Conteho vítězstvím? Že si mladý záložník uvědomil hrozbu žluté karty a vyhnul se jí."

"Konečný výsledek? Nejlepší záložník v Itálii! Hodil by se do mnoha nejlepších klubů v Evropě. Pro Conteho je takřka nenahraditelný. Šance Interu na Scudetto závisí i na jeho výkonech." Nešetřili chválou v Gazzetta Dello Sport.

Barellu ihned po zápase komentoval i italský záložník Claudio Marchisio: "Jako bývalý záložník si nemohu pomoci, abych neobdivoval růst a talent Nicoló Barelly. Je tak mladý, přitom tak dospělý a vyzrálý. Fanoušci Interu mají velké štěstí, že ho mají, ale ještě větší štěstí je, že ho má i italský národní tým."

Na tento komentář mu ihned Barella vzkázal odpověď: "Děkuji Marchisiovi. Byl to skvělý hráč. Trochu se v něm vidím, i když nedávám tolik branek jako on. Uvědomuji si, že bych měl skórovat častěji a snažím se na tom pracovat. Děkuji mému týmu, že mi dali pozici, kde můžu dělat to, co potřebuji."

Autor: Martin Frydryšek

142x
Související zápas
Pátek 05/02/21 20:45
Serie A, 21.kolo
FIORENTINA
INTER
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy