Rozhovor s Lautarem: Jsme jednotní!

21/02/21 - Agresivní, divoký, nemilosrdný. Lautaro Martinez nabitý energií v derby všechny oslnil: San Siro bylo jeho pódiem. Rossoneri na něj pořádali hon, ale nebyli schopni ho zastavit. Lautaro byl sebejistý od samého začátku zápasu a také otevřel skóre hlavičkou. Pak i zvýšil na 2:0, aby zhatil plány AC Milán na obrat. Argentinec má skvělou bilanci, v Serii A se letos podílel již na 17 gólech (13 gólů, 4 asistence) a v tomto ohledu tak již vyrovnal svoje statistiky z minulé sezóny.

Ve svém pozápasovém rozhovoru mluvil Lautaro s DAZN a Inter TV o tom, jak se cítil: "Jsme jednotní, jsme tým. Každý den spolupracujeme na tom, abychom vydali ze sebe maximum a posunuli Inter tak vysoko, jak je to možné. A to jsme dnes ukázali. Budeme pokračovat touto cestou. Všichni bojujeme společně, to je na hřišti evidentní."

"Máme za sebou neúspěchy, vypadli jsme z Ligy mistrů a Coppa Italia. Teď už máme jen jeden cíl a jsme rádi, že jsme na špici ligy. Musíme pokračovat ve stejném duchu."

"Lukaku? Pracuje naplno, aby si byl jistý, že týmu pomáhá. Je to skvělý člověk a skvělý hráč, jsme rádi, že ho tu máme. A jsem přesvědčen, že stále má potenciál se ještě hodně zlepšit. S Handanovičem jsme také spokojeni, kdykoli ho budete potřebovat, vždy tu bude. Dnes jsme všichni hráli opravdu dobře: ztěžovali jsme jim to, hledali jsme prostor a dobře se pohybovali s míčem. Jsme rádi, že to byla práce, na kterou jsme se připravili: hledali jsme prostory, kde bychom mohli soupeři škodit."

"Moje dcera se narodila během jedinečného období, psychicky se mi daří dobře, s mojí rodinou je všechno v pořádku a to je pro mě to nejdůležitější. Pokaždé, když odcházím z domova hrát fotbal, říkám své přítelkyni a své dceři: Budu tam běhat pro vás."

Autor: Lukáš Pekárek

219x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy