Hakan Calhanoglu o svém životě

18/11/21 - Dětství, Turecko, Inter, cíle a rodinný život Hakana Calhanoglua, to vše bylo probráno v epizodě podcastu 433 The Home of Football, která byla věnována záložníkovi Nerazzurri. Přinášíme vám to nejzajímavější.

Jaké bylo vaše dětství?

"Byl jsem kluk s obrovskými sny. Můj otec na mě vždycky hodně tlačil. Kdykoli jsem měl volný čas, hrál jsem fotbal s dětmi, které byly větší než já. Mým největším snem bylo, aby na mě byla rodina pyšná. To oni mi umožnili stát se Hakanem Calhanogluem. "

"Můj otec mi vždy stál po boku, vždy se mnou všude chodil a byl součástí každého kroku v mé kariéře. Proto budu svým rodičům vždy vděčný."

"Otec byl také mým trenérem a byl na mě velmi přísný. Jsem rád, že jsou na mě rodiče pyšní."

Turecko a rodina

"Narodil jsem se v Německu a můj otec se narodil v Turecku, takže jsem si musel vybrat, za který národní tým budu hrát. Když jsem si vybral Turecko, cítil jsem se velmi poctěn. Jsem na své rozhodnutí hrdý."

"Nyní hraji za Inter a Turecko, což je důkazem toho, že pokud si věříte, můžete dosáhnout jakéhokoli cíle, který si stanovíte."

"Do Turecka se vracím opravdu rád. Vracím se, kdykoli mám čas, protože mě ta země inspiruje. Krajina je fantastická a rád tam trávím čas se svou rodinou."

Příchod do Interu, šatna a postup týmu

"Rozhodl jsem se vstoupit do Interu, protože jsem chtěl novou výzvu v kariéře a k tomuto rozhodnutí jsem dospěl se svou rodinou. Jsem rád, že jsem tady. Je to obrovský klub, který loni vyhrál Scudetto a hraje Ligu mistrů.

"Než jsem sem přišel, věděl jsem, že Inter je špičkový tým. Den, kdy jsem přišel, byl fantastický, ale skoro nikdo tu nebyl, protože mnoho hráčů bylo na zahraničních cestách, ale pak se začali vracet a bylo skvělé poznat celý tým."

"Mám se všemi skvělý vztah, zejména s Denzelem Dumfriesem a Stefanem de Vrijem, vzhledem k tomu, že mluví holandsky, což je podobné jako němčina, ta si dobře rozumíme."

"Simoneho Inzaghiho jsem znal už z doby, kdy vedl Lazio. Od začátku mezi námi existovalo silné pouto, které se od té doby ještě prohloubilo díky tvrdé práci, kterou denně odvádíme."

"Můj debut proti Janovu byl zvláštní. Měl jsem radost, že jsem dal gól a připsal si asistenci. Chtěl jsem od prvního dne ukázat, co umím, a v tom zápase se mi to podařilo."

"Co se týče snů, ty moje jsou podobné jako u všech ostatních, ale nechci o nich moc mluvit. Samozřejmě chceme bojovat o vítězství v lize. V Lize mistrů jsme porazili Sheriff a teď chceme uhrát dobrý výsledek proti Realu Madrid a Šachtaru. Pak nás čeká také Coppa Italia."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it

161x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy