C.Zanetti: Myslel jsem, že Olympique bude lepší

09/04/04 - "V první půli jsme hráli docela dobře. Drželi jsem míč a čekali na příležitost. Po přestávce dal soupeř rychlý gól, což mu dodalo sebevědomí, my jsme nemohli překonat jejich obranu a tak jsme to zbytečně příliš často zkoušeli vysokými balóny," řekl Cordoba. Stejně mluvil i Zaccheroni. "Příliš dlouhých míčů bez podpory ze zálohy. Myslím, že to byla nejvidentnější chyba. Výsledek mohl být i horší. Byli jsme zalezlí příliš vzadu a nechodili si pro přihrávky. Několik chyb jsme udělali, ale do velkých šancí jsme je pustili málokdy. V odvetě musíme hrát jinak než dnes."

Cristiano Zanetti je optimista. "Nesmíme to tolik dramatizovat. Myslel jsem si, že Olympique bude o hodně silnější. V odvetě by neměli být problémy. Dařilo se jim hledat své útočníky vysokými centry. Nikdy jsem ale neviděl jejich záložníky dělat technické kousky. Jejich hra je založena na agresivním pojetí. Po techické stránce na tom moc dobře nejsou. Výsledek příští středu můžeme skutečně otočit."

Autor: Lukáš Pekárek

58x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy