Sebastian Veron na hostování do Interu

03/06/04 - Juan Sebastian Veron souhlasí s podmínkami, které mu nabízí Interu a v příští sezóně tak bude v Miláně hostovat z Chelsea jednu sezónu.

"Je to hráč se správnými vlastnostmi. Vyplní prostor mezi útočníky a záložníky a přinese kreativitu do hry. Měl těžký rok, podrobil se operaci zad a já věřím, že do Interu přijde v plné síle. myslím, že je to přesně takový typ hráče, který nám chyběl," prohlásil majitel Moratti. S příchodem Verona tak definitivně končí námluvy s Davidsem. "Již dříve jsem řekl, že oba dva nechceme."

Argentinský záložník se narodil 9.března 1975 ve městě La Palta. Po třech sezónách strávených v Anglii, kde hrál za Manchester United a Chelsea, se vrací do Itálie. Za Sampdorii, Parmu, Lazio a Veronu odehrál celkem 140 zápasů v Serii A a vstřelil 18 branek. Jeho bilance v evropských pohárech je 57-7 a v italském poháru 17-3. S Laziem vyhrál scudetto, italský superpohár, evropský superpohár a italský pohár. Italský pohár vyhrál i s Parmou a k tomu ještě i Pohár UEFA.

Veron akceptoval snížení platu.

"Jsem velmi šťastný, že jsem tu. Nemohl jsem se dočkat. Na peníze jsem nemyslel. Jedinou důležitou věcí pro mě bylo to, že mě Inter chce. Mluvil jsem s Morattim, Facchettim a dalšími a okamžitě jsem souhlasil," řekla nová posila.


Autor: Lukáš Pekárek

78x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy