Aktualizována sekce Download

29/12/04 - Po delší době jsem si našel čas a aktualizoval hodně navštěvovanou sekci download. Všechno s tématikou Ronalda je konečně v koši a přibylo dost nových věcí.

Sekce Download

Wallpapers: Sekci tapet na pozadí jsem pojal trochu jinak než vypadala před tím. Nesnažil jsem se z internetu stáhnout všechny pěkné wallpapery z každé stránky, kterou jsem našel, ale vybral jsem jednu či pár nejlepších a přidal odkaz na stránku autora. V této době jich je ke stažení 26 a některé jsou fakt pěkný. Pokud se podíváte na původní server, odkud pocházejí, máte velkou šanci najít další.

Obrázky a loga: Zde sem umístil všechny možné obrázky a loga s tématikou nerazzurri.

Chorály: I tato sekce prodělala totální revizi. Tentokrát jsem se snažil umístit na stránky všechny chorály, které jsem našel, protože když jsem posledně dal jen odkaz na jiný server, moc dlouho nefungoval. Z původních 6 chorálů jich je nyní ke stáhnutí v různých formátech hned 34. Navíc nechybí ani stránka s textama, zatím jen v italštině.

Šetřiče, winamp skiny a kurzory se téměř nezměnili. Pokud někdo objevil stránky s podobným materiálem nebo dokonce sám vyrobil, rád je zde uveřejním.

Autor: Lukáš Pekárek

70x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy