Kvůli Adrianovi půjde Inter s Brazílií před arbitráž

17/05/05 - Adriano

18/05/05 - Mezi Interem a brazilskou reprezentací nastal problém. Problém, který bude řešit FIFA. Trenér kanárků Carlos Parreira prohlásil, že na Konfederační pohár počítá se všemi hvězdami. Turnaj se hraje v Německu od 15. do 29.června. Termín koliduje s finále Italského poháru. Pokud Inter uspěje v semifinále s Cagliari bude potřebovat střelce k oboum finálovým zápasům hraným 12. a 15.června. Pro Inter je to jediná šance, jak něco v této sezóně vyhrát.

Adriano toho v tomto roce moc kvůli zranění nenahrál. Inter delší dobu čeká na jeho návrat do bývalé formy. Když už se zdá být v pořádku, tak má reprezentovat... Navíc právě jeho současné problémy se přičítají tomu, že je unavený a potřebuje si odpočinout. V létě místo dovolené reprezentoval Brazílii na Copa America a stal se nejlepším střelcem turnaje. Už právě proto by si zasloužil reprezentační pauzu.

"Pokud hraje hráč na takové profesionální úrovni, měl by zapomenout na nějaký odpočinek," řekl Parreira. "Nosit dres Brazílie je čest." Adriano však sdílí názor klubu a Inter ho nehodlá pustit a žádá FIFA, aby problém vyřešila. V srpnu bude hrát předkolo Ligy mistrů a je velmi důležité, aby na něj byl důležitý střelec fit.

Autor: Lukáš Pekárek

94x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy