Recoba: Neprovokoval jsem ho

27/03/02 - Alvaro Recoba, hvězda posledních dvou ligových zápasů, v kterých vstřelil pokaždé dvě branky, mluvil o své roli v týmu. "Cuper rozhoduje na jakém místě budu hrát. Rozhoduje také o tom, co budu dělat. Líbí se mi, když kouč ví, jaká pozice jakému hráči vyhovuje. Nejdůležitější je být připraven a být použitelný pro mužstvo." Recoba jednou hraje na křídle v záloze, podruhé s Vierim v útoku...

"Mé góly věnuji Peppinu Priscovi, mé rodině, mé dceři, ženě, rodičům, bratrovi, který se na mě přijel podívat z Uruguaye a podpořit mě, fanouškům a prezidentovi."

"Všichni v týmu musíme poděkovat Cúperovi. To díky němu vedeme Serii A, to on přišel a změnil naše myšlení."

El Chino se také vyjadřil k situaci v nedělním zápase, kdy udájně vyprovokoval Zebinu, který ho pak udeřil do tváře. Otřesený Recoba pak musel střídat. Po zápase vyloučený Zebina nařknul Recobu, že ho nechutnými výrazy během zápasu velmi naštval a donutil ho udeřit. Kritikou nešetřil ani trenér římského AS Capello. "Není pravda, že jsem ho provokoval. Není fér takto o tom teď mluvit. Jsme profesionálové a takové věci by se neměli říkat, měli by se tak oba chovat. Hrál jsem dobře, dvakrát jsem skóroval a vyhráli jsme. To je všechno."

Autor: Lukáš Pekárek

44x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy