Antonio Cassano má asi přijít v létě

Inter

01/02/07 - Příchod Antonia Cassana do Interu se v lednu neuskutečnil. Podle deníku Corriere dello Sport to vypadá, že se transfer bude konat v létě. Italský střelec nemá v Realu Madrid podporu trenéra Fabia Capella chce ze Španělska odejít.

Hráče chtěl v lednovém přestupním termínu trenér Roberto Mancini. Prezident klubu Massimo Moratti se však bál, že by příchod někdy problémového hráče mohl narušit současnou vítěznou harmonii v týmu. Podle spekulací měli stejné mínění i někteří hráči Interu a vedení klubu nákup rozmlouvali. "Cassano? Možná přijde čas a uvidíme ho zde," řekl v tomto týdnu Mancini. "Kdo ví?"

"Je to hráč s velkými technickými kvalitami, který prochází těžkým momentem. Jsem si jistý, že to překoná," tvrdí kouč. Corriere dello Sport píše, že Cassano je s Interem téměř dohodnut na čtyřleté smlouvě s ročním platem 3 milióny liber. Real Madrid by měl dostat odstupné 2,1 miliónu.

Autor: Lukáš Pekárek

229x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy