Inter vyhrál na Manchesteru 3-2

Suazo vstřelil dvě branky

02/08/07 - Rekordní návštěva se sešla na Old Trafford kvůli sledování přípravného zápasu. Přes 73 tisíc diváků bylo zvědavo na utkání Manchesteru United a Interu Milán. Domácí se ujali vedení díky brance Wayna Rooneyho. Inter však do poločasu stihl otočit skóre třemi góly v rozmezí třinácti minut, na všech se podílel Figo. Dvakrát se trefil honduraský střelec Suazo a jednou Ibrahimovič. Po přestávce se nerazzurri spíše jen bránili. Manchester snížil, když si po přímém kopu dal vlastní gól hlavou Adriano.

Pro Manchester byl tento přípravný zápas posledním před ostrými zápasy. V neděli hraje s Chelsea Community Shield. Inter pro změnu nastoupil poprvé v nových dresech oslavujících sto let od založení klubu.

Vyrovnávací branka na 1-1 přišla po centru Luise Figa. Přesně mířil Suazo. O pár minut později Figo poslal na pravou stranu balón ke Stankovičovi, který ho poslal do vápna. Zlatan Ibrahimovič jej pak poslal z voleje nekompromisně do brány a Inter se dostal do vedení. Za pár okamžiků se italští mistři radovali potřetí. U začátku akce nebyl nikdo jiný než Luis Figo. Portugalský veterán našel Suaza, který se znovu nemýlil. Těsně před přestávkou mohl snížit Rooney, mířil však do břevna.

V druhém poločasu nevyužil obrovskou šanci Rio Ferdinand. Manchester tak mohl děkovat Adrianovi, který si dal aspoň vlastní gól a snížil na konečných 2-3.

01/08/07 Manchester: Manchester United - Inter 2-3

Rooney 17', Adriano (vl.) 57' - Suazo 21', Ibrahimovic 27', Suazo 34'

Inter: Julio Cesar (Toldo 76'); Maxwell (Bolzoni 90'), Materazzi (Cesar 46'), Samuel, Chivu; Stankovic, Dacourt (Filkor 77'), Solari (Desenclos 65'); Figo (Jimenez 59'); Ibrahimovic (Adriano 46'), Suazo (Cruz 59).

Nehráli: Fatic, Balotelli. Trenér: Roberto Mancini.

Manchester United: Van der Sar; Brown, R. Ferdinand, Vidic, Evra; Carrick O'Shea; Eagles, Giggs, C. Ronaldo; Rooney.

Nehráli: Martin, Fletcher, Bardsley, Silvestre, Kuszcak. Trenér: Sir Alex Ferguson.

Diváků: 73.738