Moratti: Další posily už nebudou...

Moratti 03/08/07 (rihy10) - Přestože je teprve začátek srpna a přestupové okno končí až na konci tohoto měsíce, do Interu už žádní noví hráči nepřijdou. Fotbalový svět o tom ujistil sám prezident klubu Massimo Moratti:"Definitivně končíme. Je pravda, že jsem se dnes ráno setkal s Marcem Brancou, ale to jen abych mu popřál příjemnou dovolenou. Neplánujeme už žádné další příchody." Počet letních posil se tak zastaví na čísle čtyři.

A Moratti je s těmito novými hráči plně spokojen. Obzvláště se Suazem, který zatím na anglickém turné vstřelil 3 branky a stejně tak s Chivuem, jenž podává také velmi uspokojivé výkony. Moratti okomentoval jejich výkon proti United: "Dařilo se jim, stejně jako ostatním hráčům. I mladíci co nastoupili v druhé půli hráli dobře. Tým ukázal talent a charakter, který jsme očekávali."

Po Morattiho slovech tak padly přestupy o kterých se v souvislosti s Interem spekulovalo. Nepříjde tedy Emerson, což fanouškům zrovna dvakrát nevadí, a nepříjde ani mladičký talent Alexandre Pato, který dnes přestoupil ke konkurenčnímu AC, kde podepsal smlouvu na pět let. Nastoupit však bude moci až v lednu.

Francesco Coco se nedočká svého angažmá v Saint Ettiene. Nedohodl se s Interem, kde je vázán smlouvou do roku 2009.

Autor: Martin Říha

227x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy