Jimenez chce chytit šanci za pačesy

Jimenez 29/11/07 (rihy10) - Cruz se otáčí s míčem a uličkou ho posílá Jimenézovi. Ten si míč zpracovává a šajtlí dává svůj první gól v dresu Interu a po dvaceti minutách pobytu na hřišti pečetí výsledek zápasu s Fenerbahce na 3:0! Hráč, který je v Nerazzurri pouze na hostování z třetiligové Ternany konečně ukazuje kouči Mancinimu, že by si zasloužil přecijen více prostoru na hřišti než se mu doposud dostávalo.

"Dlouho jsem nehrál a čekal jsem na šanci. Ta přišla dnes a dopadlo to velmi dobře," řekl po zápase chilský středopolař. "Kvalifikovali jsme se mezi posledních šestnáct a jsme díky tomu uvolněnější. V Eindhovenu chceme dokončit základní skupinu vítězstvím," tvrdí třiadvacetiletý bývalý hráč Lazia Řím, který se netěší nijak velké důvěře trenéra Manciniho. Od začátku sezony nastupuje velmi sporadicky, navíc v poslední době jej trápilo zranění.

Nicméně po zákroku Pavla Nedvěda na Luise Figa se všeobecně očekává, že se Jimenez bude v sestavě obhájce scudetta objevovat mnohem častěji: "Že bych čekal, že budu po zranění Luise nastupovat častěji? Je pravda, že teď je tu víc šancí hrát, ale mě opravdu zranění Luise Figa mrzí. Je to šampión, výborný člověk i skvělý spoluhráč," nešetří chválou na svého spoluhráče a dodává: "Doufejme, že se vrátí na hřiště co nejdříve." Ke svému gólu vypověděl: "Jsem šťastný za ten gól. Dodává mi sebedůvěru. Jsem kouči k dispozici, doufám že využiji všechny šance, které mi dá. Každopádně jsem šťastný, že mohu být součástí tohoto týmu."

Autor: Martin Říha

211x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy