Recoba: Mancini měl pouze štěstí

Recoba

08/12/07 - Deset let strávil v Interu. Nikdy se však nedokázal natrvalo prosadit do základní sestavy. Říkalo se o něm, že je jedním z nejtalentovanějších fotbalistů na světě a v jednu dobu byl i nejlépe placeným. V létě odešel na hostování do FC Turín. I zde ho však brzdí neustálá zranění. Když hraje, je pro tým velmi platný. Několikrát nahrál na gól, sám ho však zatím nedal. Prezident Interu Moratti doufá, že se mu to nepovede tuto neděli, protože dvanáctý tým tabulky Serie A přijede na San Siro.

Pro Recobu to bude první zápas proti svému bývalému klubu. Očekává se, že domácí tifosi ho vřele uvítají. Po celou dobu svého působení v Miláně, byl velmi oblíben. Z Interu odešel kvůli tomu, že mu Roberto Mancini nevěřil. Nebyl však zdaleka jediným trenérem, pod kterým se neprosadil.

"Nikdy nám to neklapalo," říká El Chino. "Cítil jsem to před jeho příchodem i několikrát, když už tým vedl. Má na věci jiný názor než já. Podle mého mínění, měl Mancini velmi velké štěstí a přišel do Interu v ten nejlepší moment, v jaký mohl přijít." Zápas Turína s Interem se hraje v neděli od tří hodin. "Doufám, že skóruji a pak se uvidí, jestli ten gól oslavím. Za těch deset let v Interu jsem nebyl nikdy drzý a myslím, že mě fanoušci přivítají. Během hry al en a mě určitě budou pískat, jak je tomu v této zemi zvykem. Od první až do poslední minuty. Po závěrečném hvizdu se ale budeme mít zas rádi."

Roberto Mancini se nechce zapojovat do slovní války s Recobou. "Jak jsem vždycky říkal, je to velmi talentovaná hráč," řekl kouč. "Je normální, že když někdo nehraje příliš často, nastanou potíže, ale nic velkého." Uruguayský útočník byl a zřejmě i nadále je velkým favoritem Massima Morattiho. "Doufám, že Recoba nepřijede. Víme, že je nebezpečný, doufám, že se mu proti nám nebude dařit."

Autor: Lukáš Pekárek

312x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy