Inter bude v lednu nakupovat

Moratti

28/12/07 - Majitel a prezident Interu Milán Massimo Moratti prohlásil, že po zranění stopera Waltera Samuela změnil názor. "V lednu jsem neplánoval utrácet peníze, ale došlo ke změně." Vedle Samuela totiž kouč Mancini nemůže nejméně na tři měsíce také počítat se záložníkem Dejanem Stankovičem. Inter tak bude chtít sehnat dvě posily hlavně kvůli bojům v Lize mistrů.

Přestupové období začíná v lednu. "Hledáme inteligentní nákup. Musí splňovat podmínky ze všech úhlů pohledu, jak ekonomického tak technického," řekl Moratti. "Nemyslím, že to bude Ital a nevidím důvod, proč by to nemohl být cizinec." Interu nechybí jen dva hráči. Dlouhodobě zranění jsou i Patrick Vieira, Luis Figo a Olivier Dacourt, všichni záložníci.

"Hledáme hráče, který za nás může hrát v Lize mistrů," říká prezident klubu. A vyvrací, že by jím měl být Enzo Maresca ze Sevilly. "To není ten pravý hráč pro nás." V hledáčku má být Jeremy Menez z Monaka a turínský obránce Ivan Dellafiore. Oba by měli stát nejméně 10 miliónů euro.

Autor: Lukáš Pekárek

356x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy