Mancini: Figo ještě hrát nemůže

Mancini 10/02/08 (rihy10) - "Luis absolutně není připraven proti Catanii hrát a je těžké říct, jestli bude hrát proti Liverpoolu," prohlásil Mancini poté, co Figo vyjádřil touhu naskočit po zranění už v nedělním ligovém zápase do sestavy. Toto přání se mu nesplní, Mancini ho na zápas na Sicílii ani nenominoval. "Figo ve středu proti Brasovu hrál, ale ukázalo se, že má ještě potíže. Z toho, co jsem viděl, tak Luis nemůže odehrát celých 90 minut. Je nemyslitelné, že by proti Liverpoolu nastoupil od začátku," pokračoval Mancini.

Že si nezahraje proti Liverpoolu hrozí i jinému hráči z pravé strany sestavy a to Maiconovi, jemuž se stále vrací zranění, které utrpěl v předvánočním zápase s AC Milán. "Jestli nebude schopen tento týden pořádně trénovat, byl by risk, kdyby nastoupil," nepotěšil fanoušky Mancini.

Potíže se stehnem má Dejan Stankovič: "Stankovič je na tom lépe, ale s Catanií hrát nebude. Bylo to únavou, kdy odehrál během týdne tři utkání. Proti Empoli neměl nastoupit, ale ztratili jsme Maicona a Cordobu, tak to musel risknout." První zápas s Liverpoolem už se blíží. Na programu je 19. února. "Nemyslím, že už jsme soustředěni na Liverpool. Naopak. Předtím nás čekají ještě dvě těžké zkoušky, počínaje zápasem na Sicílii," uvědomuje si Mancini.

Autor: Martin Říha

158x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy