Je Diego odpovědí Interu na Ronaldinha?

16/04/08 - Werder Brémy

17/04/08 (Matouš Kostlivý) - Přestože se Inter nadále zajímá o barcelonského Ronaldinha, který se přislíbil Milánu, zaměřuje se i na dalšího Brazilce, Diega Ribas Cunhu. 23-letý ofenzivní záložník z Werderu Brémy vlastnící italský pas již dal vedení nerazzurri vědět, že má v plánu přemístit se do Itálie. Inter by tak mohl záložníka vyfouknout Juventusu, který dal velkou část svých ekonomických prostředků stranou na nákup Amauriho z Palerma.

Příchod Diega je delikátní v tom, že německý klub nemá zájem ztratit jednoho ze svých nejlepších hráčů (ten má ve Werderu kontrakt do roku 2011). Ale touha zahrát si v tak kvalitní lize, jako je ta italská, podněcuje Brazilcovy myšlenky na odchod.

Cena za transfer se pohybuje okolo 20 milionů eur a Moratti by měl být ochoten nabídnout hráči čtyřletý kontrakt na 4 miliony euro. Brazilský technik by byl pro Manciniho velice užitečný, obzvlášť jestli se Luis Figo rozhodne opustit Inter. Italský kouč každopádně potřebuje do týmu přivést technicky vyspělého a talentovaného hráče, jako je právě bývalý hráč Porta.

Autor: Matouš Kostlivý

197x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy