Branca ve vyjednávání o Mancinim opět neúspěšný

InterRoma 04/07/08 - Marco Branca se opět nedokázal dohodnout se zástupci AS Řím na přestupu brazilského míčového kouzelníka Amantina Manciniho. Požadavky AS přitom nejsou nijak závratné! Další kolo vyjednávání, a tedy i další šance pro Inter, je na programu příští týden.

Sportovní ředitel AS, Daniele Prade, přiletěl ve čtvrtek do Milána, aby projednal případný přesun Manciniho k obhájci scudetta, Interu Milán. Inter měl nabídnout 10 milionů eur plus část práv na Victora Obinnu, zatímco Prade měl požadovat pouze peníze. Ani po několikahodinovém jednání se strany nedokázali dohodnout. Není ale všem dnům konec, už příští týden se bude v jednáních pokračovat.

Částka mezi 12 - 15 miliony eur by měla AS údajně stačit, což by snad pro klub, jakým je Inter, neměla být tak velká překážka. Mancini by rád v Interu zakotvil a trénoval pod Mourinhem, vždyť už souhlasil s podmínkami smlouvy. Jediné, co chybí, je tak dohoda klubů.

Mancini prožil v AS pět vydařených sezon, v posledním období však měl neshody s realizačním týmem, což jej vedlo k rozhodnutí hlavní město opustit.

Autor: Martin Říha

Zdroj: goal.com/FCIntermilano.com

173x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy