Jimenez chce prokázat, že mu v Interu věří právem

Jimenez 21/07/08 - Luis Jimenez se 17. července stal z poloviny hráčem Interu Milán, obhájci scudetta se totiž s Ternanou dohodli na spoluvlastnictví. Očekává se, že po nadcházející sezoně bude jeho přesun k Nerazzurri dotažen úplně. Sám Jimenez tento fakt velice rád přijal a doufá, že svými výkony donutí představitele Interu, aby odkoupili i druhou polovinu práv na služby chilského záložníka.

"Děkuji Interu za důvěru, kterou do mě vložil," řekl bývalý hráč Lazia a Fiorentiny. "V této mé druhé sezoně na San Siru se musím pokusit o to, abych přesvědčil Inter, že by měl vykoupit i druhou polovinu mého kontraktu." Pokud Jimenez v minulé sezoně nastoupil, byl oživením pro hru Interu, kdy dokázal oživit a rozběhat příliš strnulou zálohu Nerazzurri. Jeho služeb ale bývalý trenér Mancini využil v Serii A pouze patnáctkrát. V těch Jimenez tří dosáhl branek.

"Myslím, že když jsem byl povolán, tak se mi dařilo, ikdyž těch šancí pro mě moc nebylo," trochu si posteskl. Otázkou ale je, zda-li je reálné, že v této sezoně dostane příležitostí více, vzhledem k tomu, že José Mourinho oznámil změnu rozestavení, která bude znamenat hru na tři záložníky. "Uvědomuji si, že to tento rok bude velice těžké. Je tu hodně útočníků a pokud mě bude trenér chtít vyzkoušet v záloze, bude těžké najít tam místo."

Autor: Martin Říha

Zdroj: goal.com

262x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy