Inter porazil v přípravě Bayern Mnichov

Zanetti

06/08/08 - Inter uspěl v přípravném zápase a porazil Bayern Mnichov na jeho zaplněném stadionu 1-0. Gól nové posily z AS Řím Manciniho navíc zajistil černomodrým Pohár Franze Beckenbauera. Autor jediného gólu získal speciální cenu pro nejlepšího hráče.

05/08/08 - Pohár Franze Beckenbauera, Mnichov

FC Bayern-Inter 0-1

Mancini 52'

V Allianz Areně se hrála taktická bitva. Diváci mnoho šancí neviděli. Domáci to zkoušeli hlavně střelami z dálky. Francesco Toldo však žádnou za svá záda nepustil. Nejblíže gólu byl asi v prvním poločasu Altintop. Mířil těsně vedle. V 52.minutě přihrál pěkně za obranu Luis Figo a Amantino Mancini s trochou štěstí z úhlu skóroval. Jeho střela se od břevna odrazila do tyče, od které by pak zřejmě putovala ven z brány, kdyby ji do sítě nesrazil dobíhající obránce Bayernu... V nastaveném čase mohl přidat druhý gól Mario Balotelli. Z přímého kopu však technickou střelou jen těsně minul šibenici.

Muntari a Stankovič

INTER: (4-3-3): 1 Toldo; 1 Maicon, 16 Burdisso, 19 Cambiasso, 6 Maxwell; 4 Zanetti (39 Santon 90'), 5 Stankovic (15 Dacourt 81'), 20 Muntari (29 Suazo 82'); 7 Figo (30 Pelé 67'), 10 Adriano (18 Crepo 66'), 33 Mancini (45 Balotelli 78'). (22 Orlandoni, 36 Bolzoni, Mei, Caldirola, Gerbo). Trenér: José Mourinho.

Bayern: (4-4-2): 1 Rensing; 6 Demichelis (39 Kroos 22'), 3 Lucio, 5 van Buyten, 15 Ze Roberto (16 Ottl 68'); 30 Lell, 8 Altintop (23 Jansen 68'), 17 van Bommel, 21 Lahm; 18 Klose (25 Müller 74'), 11 Podolski.

(35 Kraft, 31 Schweinsteiger). Trenér: Jürgen Klinsmann.