Moratti je vítězstvím v Superpoháru nadšen

Moratti 26/08/08 - Prezident Interu Massimo Moratti neskrýval po vítězném duelu Superpoháru proti AS Řím, které má nastartovat novou éru pod trenérem José Mourinhem, své nadšení. Nejvíce se Morattimu zamlouvalo, jak Nerazzurri dokázali kontrolovat hru a i po šokujícím vyrovnání Říma v nastavení dokázali strhnout vítězství na svou stranu.

"Už jsme mohli vidět Mourinhův rukopis. Tohle je skvělý Inter," chválil Moratti. "První poločas byl výborný - zábavný a plný akcí. Porazili jsme tým, který je obrovsky silný. Jsem velmi šťastný, že jsme dokázali zápas zvládnout před našimi fanoušky na San Siru."

Na hrotu útoku nastoupil Zlatan Ibrahimovič a to i přes předzápasové spekulace, které říkaly, že mu to jeho koleno, s kterým má vleklé potíže, nedovolí. "Moje koleno? Dnes jsem to zvládl, doufejme, že zítra nebude bolet," řekl přímo po zápase. "Celý tým hrál skvěle a prvních 70 minut jsme na hřišti dominovali," vyjádřil se k samotnému utkání. "Ale vyrovnání jim dodalo odvahy. Hrát na začátku sezony 120 minut není jednoduché."

Gólový účet nedělního zápasu otevřel nováček v dresu Interu Sulley Ali Muntari. "Jsem velmi šťastný, že jsem započal toto angažmá gólem. Moji spoluhráči i fanoušci jsou úžasní, musím všem poděkovat," pochvaluje si Muntari. "Trenér je velmi chytrý a jste rádi, když jdete na trénink."

Zápas nakonec rozhodl proměněnou penaltou kapitán Interu Javier Zanetti. A byla to jeho první penalta v kariéře! "Jsem velmi rád, že jsem proměnil tu rozhodující penaltu. Myslím, že to nikdo neví, ale byla moje první v kariéře," prozradil Il Capitano.

Autor: Martin Říha

Zdroj: channel4.com/goal.com

241x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy