Moratti: Těžký zápas v Římě

Moratti

17/10/08 - Prezident Interu Milán Massimo Moratti poskytl interview při příležitosti zahájení výstavy Internazionale 1998 - 2008. Na této výstavě v galerii Bellinzona je k vidění 93 uměleckých děl od 49 italských a mezinárodních umělců, kteří ve svých dílech použili, ať už záměrně či náhodně, barvy Interu. Výstava je otevřena do 7. prosince tohoto roku.

Je Inter pyšný na výkony Maria Balotelliho v národním týmu Itálie do 21 let?

"Jsme velmi pyšní. Vždy jsem věděl, že Balotelli má určité kvality a měl by ukázat celý svůj potenciál. Je mladý a tato zkušenost mu jistě pomůže, aby se stal ještě lepším hráčem."

Všichni útočníci jsou ve formě...

"Ano, to je pravda. Zlatan Ibrahimovič se zdá být v dobré formě, stejně tak Adriano. Myslím, že pro Josého Mourinha není jednoduché se rozhodnout, ale rozhodne se tak, aby to bylo nejlepší pro Inter."

Giallorossi jsou v tabulce za Interem. Snižuje to význam zápasu AS Řím - Inter?

"Ne. Nic se nemění. Řím by mohl být proti nám více agresivní, protože poslední zápasy se jim nevydařily. Potřebují body, aby ukázali svou sílu. Bude to těžší zápas než v posledních letech."

Autor: Michal Müller

Zdroj: inter.it

197x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy