Mourinho vyhodil Adriana z tréninku

Adri

28/10/08 - Už se zdálo, že se Adriano začne chovat normálně a bude se soustředit jen na fotbal, ale opak je v posledních dnech pravdou. Brazilec si proti sobě již podruhé popudil trenéra. Mourinho je známý s tím, že k problémovým hráčům je nekompromisní a tak reálně hrozí, že se obrození fenomenálního Brazilce zastaví. Přesto se nedá předpokládat, že by hráče poslal jako jeho předchůdce Roberto Mancini někam na hostování. To by bylo proti jeho filozofii.

První problémy začaly před dvěma týdny. Adriano odjel reprezentovat. V prvním utkání obdržel žlutou kartu, která znamenala, že v druhém zápase hrát nemůže. Přesto si na vedení Interu vynutil, aby ho s reprezentací nechala po celou dobu. Interu se pak odvděčil tím, že na čtvrteční trénink přišel pozdě.

V nedělním utkání proti AS Řím ho zřejmě Mourinho pro výstrahu nechal jen na lavičce. Následoval duel v Lize mistrů a výhra nad Famagustou, kterou zařídil právě Adriano. V posledním utkání proti Janovi odehrál Adriano pouze poločas. Po remíze 0-0 však Mourinho veřejně svůj tým kritizoval. "Nedodržují moje pokyny," hlásil do novin. "Asi neví, kdo jsem." V této atmosféře si pak Adriano dovolil jít navštívit noční klub...

Tam se šel bavit se svým krajanem Ronaldinhem, který je ale zraněný a tak v konkurenčním AC trénovat nemusí. Oba zůstali v klubu do ranních hodin, Adriano údajně alkohol nepil. Po té, co ráno přišel Adri na trénink pozdě, ho Mourinho poslal domů. Nestačilo ani to, že se ještě před tím stihl hráčům i trenérovi omluvit. Přitom se zdálo, že Adriano dostal rozum. Do novin vyhlašoval, jakého skvělého trenéra Inter teď má a jaký spolu mají pěkný vztah. Těžko se pro jeho činy, hledají vysvětlení. Mourinho si ale jeho výmluvy určitě ještě vyslechne. Na Fiorentinu může Adriano zapomenout.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Channel4/Goal.com/FcInterMilano.com

355x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy