Muntari by přivítal Essiena

Muntari

04/12/08 - Záložník Interu Milán se nechal slyšet, že by rád přivítal v italském týmu svého krajana a záložníka Chelsea, Michaela Essiena.

Ghanský středopolař přestoupil letos v létě z Portsmouthu k týmu Nerazzurri potom, co selhaly pokusy přivábit k týmu Franka Lampard. "Essien je pro mě jako bratr, řekl Muntari deníku La Gazzetta dello Sport. "Když Inter uvedl, že má o mě zájem, Michael mi volal a řekl, že bych měl nabídku nepochybně přijmout, protože José Mourinho je skvělý trenér." Vždy si vychutnávám, když hraji po boku Essiena v národním týmu a také doufám, že přestoupí do Interu."

Muntari si udělal jméno v Udinese pod současným trenérem AS Řím, Lucianem Spallettim. "Spallettimu jsem hodně zavázán," přiznal. "V mém životě byl opravdu důležitý a v Udine to byla to velmi důležitá zkušenost. "Pokud jde o Mourinha, je to nepochybně nejkompletnější taktik, kterého jsem kdy potkal. Jiní se zaměřují na věci na hřišti, ale on je všudypřítomný a dává pozor na každý detail."

Autor: Michaela Handzelová

Zdroj: Channel4

174x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy