Adriano dres měnit nechce

Adriano 30/12/08 - Brazilský útočník Adriano ujistil fanoušky Interu Milán, že po dovolené ve své rodné zemi se vrátí k Nerazzurri a nikam přestupovat nehodlá.

Případ Adriano je jednou z nejdiskutovanějších věcí kolem Interu v této sezoně, neboť ani s příchodem José Mourinha se Brazilec nezbavil problémů, ikdyž zlepšení jeho formy oproti posledním sezónám je patrné. Možnost, že by, stejně jako minulou sezonu, hostoval v nějakém brazilském klubu sám útočník vyvrátil.

"Nikdy jsem neřekl, že bych chtěl Inter opustit," objasnil Adriano. Jeho slova reagovala na zvěsti, že by snad měl odejít na hostování do Flamenga, týmu, z kterého do Itálie v roce 2001 přišel. "Miluji Flamengo, vyrostl jsem tam a již jsem řekl, že kdybych se vracel do Brazílie, preferoval bych Flamengo. Ale nemyslím, že se to stane teď."

Tyto dohady byly také založeny na tom, že si Adriano na podzim nerozumněl úplně dobře s koučem Interu José Mourinhem. To však "L'Emperor" popírá: "Vycházíme spolu dobře, nemyslím, že by něco mělo ovlivnit moje šance na to, že budu hrát. Je to upřímný člověk a výborný pro klub."

Autor: Martin Říha

Zdroj: goal.com/FCInterMilano.com

245x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy