Ibra: Inter ukázal skutečnou sílu

Ibra

29/01/09 - Nejlepší střelec Interu Zlatan Ibrhaimovič věří, že Inter v posledním duelu proti Catanii ukázal svoji skutečnou sílu. "Byl to velký zápas," smál se Ibra.

"Hráli jsme v deseti hráčích již od prvního poločasu, přesto jsme zůstali kompaktní a plně soustředění. Nemůžete zářit po celý rok. Občas se vám něco nepovede. Stačí to ale na to, abyste po dlouho dobu byli na čele tabulky."

Švédský reprezentant si neodpustil kritiku rozhodčího. Ve 32.minutě byl za ne nijak zákeřný faul na polovině hřiště vyloučen Sulley Muntari. "Udělal faul, ale podle mého názoru, stěží na žlutou kartu," řekl Ibrahimovič. "Ale rozhodčí jsou pod tlakem také. Potřebují, abychom jim pomáhali stejně tak, jako pomáhají oni nám."

V předchozím zápasu hrát Ibra kvůli trestu nemohl. "Dnes jsem hrál a vyhráli jsme. Znamená to pro mě hodně. Kromě toho, že na lavičce neseděl Mourinho, jsme byli silní stejně jako obvykle a budeme ještě lepší, až se vrátí." Portugalský kouč musel zápas sledovat z ochozů, protože byl naposledy vyloučen za kritiku sudího.

V neděli hraje Inter s Turínem, který bojuje o záchranu.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Channel4

194x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy