Experti: Quaresma prostě musel jít...

Quaresma 05/02/09 - Ricardo Quaresma, který měl být největší letní posilou, se po neuspokojivých výkonech v dresu Interu stěhuje do Chelsea, kde bude do konce sezony hostovat. A italští experti se shodují: Jeho situace byla neúnosná a Ricardo prostě musel jít...

V létě Nerazzurri za portugalského záložníka vysázeli 20 milionů liber, ten ale nedokázal důvěru splatit a musel čelit posměchu ze strany fanoušků. V poslední den přestupového termínu se tak upekl jeho přesun do Londýna. A média to označila za rozumný krok. "Inter v přestupovém okně udělal dobře, když zredukoval kádr," poznamenala bývalá hvězda Interu Alessandro Altobelli pro goal.com. "Quaresma už prostě na San Siru nemohl hrát, vzhledem ke všem protestům a i jeho posledním výkonům. Myslím, že v Chelsea by se mohl zase najít."

Quaresma nikdy nedokázal přesvědčit domácí fanoušky, a ti poslední měsíce dokonce bučeli při každém jeho pohybu s míčem a sráželi tak jeho sebevědomí. "Inter udělal dobře, že se zbavil přítěže, kterou pro ně Quaresma byl," míní expert Ubaldo Righetti.

Jiný komentátor, Antonio Di Gennaro, souhlasí, že průkopník šajtle byl propadákem a zklamáním Serie A: "Zbavením se Quaresmy napravili situaci, s kterou by se jinak jen těžko vypořádali."

Autor: Martin Říha

Zdroj: channel4/FCIntermilano.com

363x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy