Matrix: Musíme dát do následujících zápasů vše

Materazzi

13/02/09 - Stoper Nerazzzurri Marco Matrix Materazzi tvrdí, že hráči Interu musí vynaložit maximální úsilí do nadcházejících utkání proti AC a Manchesteru United...

Marco se do sestavy Interu vrátil po dlouhotrvajícím zranění a minulý týden přispěl dobrým výkonem k vítězství 3:0 nad Lecce.

Materazzi byl během lednového přestupního okna spojován s odchodem do Tottenhamu, ale Inter se rozhodl podržet si jej v kádru i pro jarní část sezóny.

"Nikdy jsem nepochyboval o tom, že chci v Interu zůstat. Je pravda, že tu byly nějaké nabídky od jiných klubů, ale vždy nechávám rozhodnutí na klubu. Jsem rád, že se rozhodli si mě podržet, že o mě stojí. Naznačuje mi to, že mi věří," říká Marco na své oficiální stránce.

35letý hráč byl se svým návratem na hřiště spokojený, ale zároveň tým varuje, že to nejtěžší jeho tým teprve čeká. " Cítil jsem se na hřišti dobře, spoluhráči mi návrat usnadnili. Budoucnost? Jako Dejan Stankovič, musíme hrát každý zápas tak, jako by byl v dresu Interu náš poslední, snažit se ze sebe vydat vše. Vzhledem k utkáním, jaká nás čekají, je to jediný možný přístup."

Matrix bojuje o místo v základní sestavě pro nedělní milánské derby. Bude to mít o to těžší, neboť zprávy z tábora Nerazzurri hlásí, že se marodka vyprázdnila a všichni hráči budou svému trenérovi k dispozici. Jedině karetní hříšník Mario Balotelli si nezahraje.

Autor: Michal Müller

Zdroj: goal.com

204x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy