Nerazzurri: Jedeme vyhrát


12/11/02 - Veledůležité utkání čeká milánský Inter dnes v Amsterdamu, v kterém se rozhodne o dalším osudu v Lize mistrů. První zápas vyhrál na San Siru Inter šťastným gólem Crespa. Jaké jsou možnosti pro nerazzurri? Co se všechno může stát a Inter postoupí?

V druhém zápase skupiny D hostí Rosenborg francouzský Lyon. Pokud ho porazí, tak Ajax a Inter postupují. Jestliže duel v Norsku skončí remízou a Ajax vyhraje postupuje Ajax a Lyon. Jestliže oba dva zápasy skončí remízou postupje Inter a Ajax. To samé platí i pokud by vyhrál Inter a Lyon by jen remizoval.

Zbývající možnosti jsou jasné. Pokud Lyon vyhraje postupuje. Pokud Ajax vyhraje postupuje. Pokud Inter aspoň remízuje postupuje.

Cúperovi bude ve výběru chybět jen zraněný Fabio Cannavaro. Franceca Coca bolí zádá, hrát by měl. Ajax má větší potíže. Nebude hrát distancovaný kapitán Christian Chivu, kterého nahradí teprve osmnáctiletý Nigel De Jong, zraněný Jari Litmanen, Stekelenburg, van der Meyde a Zlatan Ibrahomavič, což určitě potěší.

Fotbalisté nerazzurri svorně prohlašují, že jedou vyhrát. Na to, že jim stačí remíza neberou zřetel. Také Cúper požaduje po svých svěřencích, aby hráli na vítězství. "Neznám taktiku, která by vedla k remíze. Chceme vyhrát. Jediná věc, která mě nejvíce vadí, je že hráči někteří hráči jsou unavení. Není čas na regeneraci sil." Argentinský kouč věří, že Inter postoupí. Na otázku, kdyby se tak nestalo, co by bylo příčinou, odpověděl, že domácí zápas s Lyonem.

"Holanďané ukázali v prvním zápase, jak jsou silní, my se jich ale nesmíme bát," řekl Daniele Adani.

Bezologlu Emre přiznal, že ho náročný program trochu unavil. "Do zápasu budu připraven v plné síle," prohlašuje.


Autor: Lukáš Pekárek

63x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy