Šok! Santon fandil AC, Ancelotti Interu

Santon

30/11/09 - Davide Santon si myslí, že Interu schází správná mentalita a proto neuspěl v Lize mistrů. Navíc se překvapivě přiznává, že jako malý fandil AC Milánu! Šokuje i trenér Chelsea.

"Myslím, že Inter má vynikající mužstvo, ale v Barceloně jsme dostali tvrdý úder a musíme se dostat zpátky na naši cestu," řekl mladý reprezentační obránce. "Je to otázka mentality. Tým je jinak velmi velmi silný." Santon nemůže hrát, protože má zraněné koleno. "Proti Palermu jsem při jednom kroku ucítil velký tlak. Po druhém gólu na mě byli někteří spoluhráči naštvaný a já jsem ztratil odvahu," připomíná Santon jeho nepovedený výkon. Na hřiště přišel za stavu 4-0 pro Inter. Palermo však během jeho působení na hřišti snížilo na rozdíl jediného gólu. Nerazzurri nakonec vyhráli 5-3.

"Musím se přes těžké momenty dostat. Chci jet na Mistrovství světa. Mourinhova slova mi pomáhají, chce ze mě dostat nejvyšší kvalitu."

Nedávno vypukl menší skandál, když se devatenáctiletý Mario Balotelli na dobročinné akci jednomu z dětí přiznal, že jako malý fandil AC Milán. Co na to říká jeho o rok mladší spoluhráč? Šokuje také! "Jako malý jsem AC Milánu fandil. Byl jsem ovlivněn Marco van Bastenem, který byl můj nejoblíbenější hráč," řekl Santon. "Myslím, že hráč může fandit jakémukoliv týmu tak dlouho, jak brání klub, za který hraje. Kdo ví, kolik hráčů Interu je fanoušky AC a naopak. Zůstáváme profesionály."

Profesionálem zjevně je i současný kouč Chelsea Carlo Ancelotti. Trenér, který vedl i hrál za AC Milán a fanoušci Interu ho nesnášejí, se také přiznal k nevídané věci. "Jako kluk jsem fandil Interu a mým idolem byl Sandro Mazzola. Fandit jsem mu začal od doby, kdy mi můj bratranec koupil kompletní dres nerazzurri. Samozřejmě je teď pro mě nemožné říct: Forza Inter," řekl Ancelotti. "Jednou přijel Inter do Mantovy, kde jsme kousek odsud bydleli. Bohužel jsme nesehnali lístky, tak jsem stál před branou a 45 minut brečel. Správci mě bylo líto a tak mě pustil dovnitř na druhý poločas. Inter v něm vstřelil pět branek a vyhrál 6-1. To bylo poprvé a naposled, kdy jsem ho viděl hrát naživo."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Football-italia.net

302x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy