Výměna s Laziem: Panděv, Kolarov, Santon?

Santon

03/01/10 - Novou posilou Interu se v nejbližší době stane Goran Panděv a jak se zdá, nebude poslední. Panděv se s Laziem dohodl na ukončení smlouvy a jako volný hráč se chystá podepsat kontrakt s Interem. Je očekáváno, že se zítra v Miláně podrobí zdravotním testům. Do Interu by však měl zamířit i jeho kolega z Lazia Aleksandar Kolarov. Opačným směrem by měl jít údajně Davide Santon.

Devatenáctiletý mladík, kterému je předpovídána velká budoucnost se u nerazzurri letos moc neprosazuje a do Říma by měl jít na hostování. Zde by měl pravidelně hrát a zvýšit tak svoje šance na nominaci na Mistrovství světa do Jižní afriky.

O Kolarova projevil velký zájem José Mourinho. Srbský hráč se silnou levou nohou může hrát jako levý bek či záložník nebo v trojčlenném útoku. Lazio se Kolarova zdráhá prodat, navíc smlouva mu končí až v roce 2012. Pokud by však Inter nabídl spoluvlastnictví Santona, změnilo by názor. To je ale nepravděpodobné a tak se budou muset hledat i jiné alternativy. Do transferu se mohou zapojit mladíci René Krhin a Mattia Destro, kteří by šli do Lazia hostovat.

Předchůdce Mourinha a nový trenér Manchesteru City Roberto Mancini shání pro svůj současný tým posily a pošilhává i po hráčích Interu. V týmu by se mu líbil kolumbijský stoper Ivan Cordoba a francouzský záložník Patrick Vieira. Vedení Interu však o prodeji hráčů neuvažuje. "Začneme o tom uvažovat pouze v případě, že by nás o to hráči sami požádali."

O Marku Arnautovicovi se mluvilo jako o jediném hráči na odchodu. V Interu je na hostování a ve smlouvě má napsanou klauzuli, že pokud neodehraje 10 soutěžních zápasů, může z Interu odejít. "Vlastní ho Twente a do 31.ledna může jít kamkoliv. Pokud nepůjde, zůstane v Interu," řekl Marco Branca.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Football-italia.net/FCInterMilano.com

467x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy