Mihajlovič: José by v Srbsku nepřežil déle než měsíc

Mihajlovič

10/03/10 - V Itálii bychom mohli na prstech jedné ruky spočívat ty lidi, kterým je José Mourinho sympatický, případně kterým nevadí. Jedním z nich je kupodivu i bývalý asistent Roberta Manciniho Siniša Mihajlovič.

Inter v pátek zajíždí na Sicílii a právě Catania, jejíž koučem je Mihajlovič, se bude snažit ztížit Nerazzurri úlohu favorita.

"Řeknu vám pravdu, když Mourinho poprvé přijel do Itálie, nemohl jsem ho vystát," řekl bývalý hráč Interu a nyní trenér Mihajlovič jednomu italskému deníku.

"nemohl jsem vystát jeho chování. Ale změnil jsem názor. Myslím, že je to velký muž a já ho oceňuji."

Obávaný exekutor přímých kopů také tvrdí, že média dávají Mourinhovi až příliš mnoho prostoru a dodává: "Chová se špatně ke svým protějškům a často provokuje novináře."

"Ale všude má úspěch. Je to pěkné. Proto ho lidé milují."

Kdyby se například Mourinho choval, tak jak se chová v Srbsku a používal stejných komunikačních metod, nepřežil by déle jak měsíc."

"Ale je fér, že to takhle dělá a mám ho stále raději. Kdyby měl odejít, bylo by mi to líto. Vždy netrpělivě očekávám, co řekne či udělá příště..."

Autor: Michal Müller

Zdroj: goal.com

573x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy