Mourinho: Pozitivní výsledek

Mourinho

01/04/10 - Trenér Interu José Mourinho je výkonem týmu při výhře 1-0 nad CSKA Moskva spokojený. "Je těžké hrát proti takovému týmu. Včera jsem říkal, že očekávám těžký zápas a to se potvrdilo. Jsou velmi kompaktní a fyzicky silní, s naším gólem v druhém poločase se však všechno změnilo, mohlo to skončit i 3-0."

"Skóre se zastavilo na 1-0, ale stále jsme ve výhodě. Stejně tak jako když jsme odlétali do Londýna. Je to dobrý výsledek. Detaily jsou důležité a tak mě těší, že Krasič hrát odvetu nebude a nikdo z našich hráčů v ohrožení nedostal kartu. Měli jsme správný přístup a do dalšího zápasu můžeme jít v klidu. Umělý povrch může být problém také kvůli tomu, že nebude čas si ho vyzkoušet. Bude to pro nás nové a ale myslím, že nás to v Lize mistrů nezastaví."

"Dnes jsme ukázali, že jsme konečně byli připraveni po psychologické stránce. Inter a jeho hráči ukázali, že se změnili. Na odvetu jsme připraveni, protože máme po prvním zápase výhodu. CSKA jsme hodně tlačili, oni nedokázali vstřelit první gól a moji záložníci odvedli excelentní práci. Kdyby to skončilo 2-0 nebo 3-0 bylo by to lehčí, ale i tak je to excelentní start," řekl portugalský trenér, který zatím pokaždé se svým týmem přes čtvrtfinále Ligy mistrů přešel.

Chybělo málo a Mourinho vůbec nestřídal. V posledních sekundách přišel na trávník za Panděva Mariga. "Bylo to proto, že jsem nemusel nic zlepšovat," vysvětlil. "Moji hráči si vedli velmi dobře, kromě pár potíží v prvním poločasu, v druhém jsme byli ale jasné lepší."

Mourinho si také všiml emocí, které prožíval Balotelli na tribuně. Mladíkovi se vytýká, že své góly neslaví. "Pokud je chladný, tak proč tak slavil gól svého spoluhráče?" ptal se trenér. "Proti Boloni ho, myslím, nepovolám. Ale záleží to na něm. Jinak nechápu proč mluví o problému mezi ním a mnou. Já jsem trenér. Je to problém mezi ním a klubem."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

319x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy