Mourinho: Historie byla napsána

Mourinho

23/05/10 - Coppa Italia, Scudetto a teď i Liga Mistrů. Zisk nejprestižnější trofeje na klubové scéně je pro Josého Mourinha "fantastický pocit".

"Je to fantazie," řekl trenér poté, co zdvihl pohár k obloze. "LM je výjimečná, vítězství je výjimečné. Je to sen pro každého: pro Morattiho, pro Inter a pro celou naši neuvěřitelnou rodinu."

"Nejtěžším soupeřem byl van Gaal, ale zápas rozhodly detaily, zákroky Julio Cesara a Militovy branky. Toto finále je neuvěřitelnou radostí pro všechny Nerazzurri."

"Eto´o byl dnes fantastický. Vždy chce vyhrávat, ať už jako útočník, brankář či krajní bek. Milito je muž okamžiků, ale dnes si zaslouží uznání úplně každý. Ti, kdo dávali góly, i ti, kteří si nezahráli ani minutu, protože jsme rodina. Krása."

"Cítím velký smutek, ale musím být klidný, jak to jen jde. Historie je napsaná, Inter už nikdy nebude takový jako předtím. Šance na můj odchod je výrazně vyšší než na moje setrvání na lavičce Interu."

Autor: Michal Müller

Zdroj: Inter.it

560x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy