Nově mimo hru i Maicon, Sneijder a Samuel

Santon

07/11/10 - Zápas 10. kola Serie A nedopadl výsledkově pro fanoušky černomodrých přesně podle jejich představ. Nerazzurri remizovali s nováčkem soutěže 1:1 a co je ještě horší, že na seznam zraněných hráčů nově přibyli Wesley Sneijder, Maicon a Walter Samuel, který si dle prvních zpráv už letos nezahraje. Všichni tři se dnes podrobili lékařským prohlídkám, jejichž výsledky nebyly při psaní tohoto článku ještě známy.

Koho Benitez do dalších zápasů postaví, je velký otazník. Tím spíš, že už ve středu jede Inter na Lecce a v neděli hostí v milánském derby AC. V této situaci by bylo nejlepší týden v klidu potrénovat a doléčit případné marody, ovšem kalendář je neúprosný. "Snejdera chytly bolesti v šatně. Maicon jak všichni víme, nastupoval již s problémy," upřesnil situaci Benitez.

"Nesouhlasím s těmi, kteří říkají, že jsme nedokázali zareagovat. Zápas jsme kontrolovali, ale po jejich gólu se hodně zlepšili v brejcích. Postrádali jsme klid ve finální fázi. Měli jsme hodně šancí, tým hrál dobře. Za stavu 0:1 to bylo těžké. Nicméně jsem s každým hráčem spokojený. Štěstí, které jsme neměli dnes, budeme mít později," uzavřel optimisticky Rafael Benitez.

Téměř všichni jsou zranění a tak musel v nadsázce k mikrofonu Marco Branca. "Musíme hráčům zatleskat, protože situace byla za stavu 0:1 opravdu špatná. Líbila se mi reakce hráčů, všichni si vedli dobře. Nicméně, toto je jen přechodné období, neměli bychom brečet, ale tvrdě pracovat."

Davide Santon vystřídal v 52. minutě těžce zraněného Waltera Samuela a zaujal místo pravého beka. Fanouškům Interu se jeho výkon líbil. "Jsem rád, že jsem mohl pomoci. Ke konci zápasu se nám podařilo vyrovnat. Nebylo to lehké, Brescia bránila všemi hráči na vlastní půlce. Dnes jsem se snažil odvést to nejlepší."

Autor: Michal Müller

Zdroj: Inter.it/FCInterMilano.com

388x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy