Moratti chce Beckhama a vyměnit Recobu za Verona

Recobu nedám!!

03/03/03 - O víkendu hraje Inter znovu venku, jede do Boloni. Přesto se nadále hledají příčiny porážky s Juventusem. Prezident Moratti si myslí, že vysoká prohra nebyla zapříčiněna jen špatnou taktikou. "Po prvním gólu se hráči sesypali, byli nervózní a bylo na nich vidět, že se bojí. Co se týká Recoby, tak je pravda, že jeho nasazení bylo luxus. Na druhou stranu je to právě on, díky němuž Inter někdy vítězí."

Legenda Interu, Giuliano Sarti, podrobila tým za porážku kritice. Na adresu kouče Cúpera prohlásil Sarti: "Zdá že příliš často mění hráče v základní jedenáctce. Na zápas s Juventusem například vybral Gulyho, který doposud svými výkony nikdy nepřesvědčil. Je pravda, že Cúper je vážený muž a připustil, že udělal chybu, ale to nic na věci nemění. Inter potřebuje najít správné vyvážení. Všichni z týmu vypadají mrzutě kromě Vieriho, Batistuty a Tolda."

Po porážkách 0:3 od Barcy a Juventusu se teď hodně hovoří i o možných posilách pro příští sezonu. Moratti prý jedná hlavně s Manchesterem United. Inter nabídl Davidu Beckhamovi plat 9 miliónů Eur ročně, což je o milión více naž má nyní. V anglickém klubu mu končí smlouva v roce 2005 a proslýchá se, že by ji reprezenteční záložník rád nedodržel a z klubu odešel dříve kvůli neshodám s trenérem Fergusonem. Dalším adeptem na černomodrý dres má být další záložník Juan Sebastian Veron. Za dřívějšího hráče Lazia nabízí Inter Alvara Recobu plus nějaké peníze. Man U by museli

převzít Recobu i s jeho vysokým platem. Veron by tak byl dalším Argentincem v Miláně.

Hernan Jorge Crespo, nesmírně důležitý útočník Interu v Lize mistrů, již trénuje s míčem. Po zranění, které si přivodil 12.ledna, to vypadá na návrat na hřiště do čtyř týdnů. Derby s AC Milán se hraje 13.dubna a Argentinec by ho mohl stihnout.

Autor: Lukáš Pekárek

51x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy