Leonardo: Julio Cesar se omlouvat nepotřebuje

Leonardo

24/02/11 - První osmifinálový zápas Ligy mistrů mezi Interem a Bayernem rozhodla chyba brankáře Julia Cesara, který střelu vyrazil přímo před sebe a Mario Gomez v poklidu dopravil míč do sítě. Trenér Leonardo mu ji odpustil. "Julio Cesar se nepotřebuje omlouvat. V zápase bylo mnoho šancí, je to součástí sportu. Gól jsme mohli dostat úplně z jiných situací, stejně tak jsme měli šance i my," řekl Brazilec. Německý tým kromě branky ještě jednou nastřelil tyč a břevno.

"Porážka je vždycky porážka, ale když dostanete gól v 90.minutě tak to bolí více. Je pravda, že tato ztáta je pro nás větším zklamáním. Všechno je to ale stále otevřené, hráli jsme ve správném nasazení. V přístupu do odvety se pro nás nic nemění. I kdyby to skončilo 0-0 v Allianz Areně to bude těžký zápas."

"Možná jsme je měli víc zlobit z brejků, po přestávce se to ale zlepšilo. Bayernu se nebojíme. Myslím, že jejich styl hry nám trochu problémy dělal, ale naše gólové přiležitosti byly zcela jasné. Je škoda, že jsme je nevyužili. Věděli jsme, že Bayern rád drží míč, tak jsme hráli trochu jinak, chtěli jsme udeřit z protiútoku."

V tomto týdnu všechny tři italské týmy v Lize mistrů doma prohráli. "Serie A zůstává velkou soutěží, nevidím rozdíli mezi ostatními. Soutěž je velmi vyrovnaná. Pojedeme do Mnichova s optimismem a touhou dostat se dál."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: football-italia.net

345x
Související zápas
Středa 23/02/11 20:45
Liga mistrů, Osmifinále 1.z
INTER
BAYERN MNICHOV
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy