Maicon chce zůstat v Interu

Maicon

04/03/11 - Zkušený pravý bek Interu Maicon nepřipouští, že by Inter opustil, popřel tedy zvěsti o přestupu do Realu Madrid. Brazilský obránce chce ještě v Nerazzurri něčeho dosáhnout a tak nemá důvod měnit tým. Brazilec pouze připouští setkání jeho agentů s manažery Realu.

„Nic na těchto zprávách není pravda. Právě prožíváme hodně důležité období, chceme přeci vyhrát Scudetto a obhájit Ligu Mistrů. Není čas myslet na něco jiného,“ řekl Maicon pro oficiální stránky Interu. Chci také zdůraznit, že jediný, kdo může mluvit mým jménem, je můj agent Roberto Calenda a nikdo jiný,“ dodal.

„Vždy vydám ze sebe na hřišti 100 procent, jsem velmi spokojený, jak se věci mají. Nejšťastnější bývám vždy, když obléknu tento dres.“

Maicon také prozradil, že ho trenér Leonardo na 70 procent pošle do zápasu s Janovem. „Sledoval jsem kluky v zápase proti Sampdorii, ve kterém jsem nenastoupil. Dařilo se jim bezvadně, ale teď jsem schopný hrát a chtěl bych pomoct,“ řekl tento devětadvacetiletý pravý obránce ve službách černomodrých.

Maicon na závěr připomenul i mezinárodní duel se Skotskem, kde nastoupí v dresu Brazílie. Fandit můžete 27. března.

Maicon Douglas hraje v Interu už od roku 2006, kdy přestoupil z francouzského Monaka. Ovšem začátek v profesionálním fotbalu odstartoval v brazilském klubu Cruzeiro, kde se potkal s Ronaldinhem.

Věřím, že Maicon zůstane v Interu co nejdéle, protože náhrada za takhle kvalitního beka se hledá špatně.

Autor: Jan Šmídl

Zdroj: goal.com

268x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy