Pastore ne, Sanchez na 60 procent

03/06/11 - Moratti 03/06/10 - Prezident Interu Milán, Massimo Moratti, odpovídal v rozhovoru pro Inter Channel na otázky fanoušků. Ty samozřejmě v první řadě směřovaly na možné posily. Řeč byla o Sanchezovi, De Rossim a Pastorem.

"Na tyto otázky je teď těžké odpovídat, protože v současné chvíli jsme ve fázi, kdy zjišťujeme za kolik a jestli vůbec jsou kluby hráče ochotny prodat, jaké by hráči požadovali platy a jestli jsme určité změny schopni provést," začal Moratti. "Nicméně přiznávám, že hráčem, s kterým se jednáme, je Alexis Sanchez. Je to hráč velkých kvalit, a proto jsme otevřeli jednání s Udinese. Neříkám, že určitě přijde, nicméně pravděpodobnost jeho příchodu je zhruba 60%."

Moratti na druhou stranu ale zchladil spekulace o Daniele De Rossim z AS Řím. "De Rossi, to není vůbec špatný nápad, ale nemyslím, že bychom v současné chvíli započali jakákoliv jednání, také proto, že AS jako klub teď prochází reorganizací. Osobně ho považuji za velmi kvalitního hráč a proto si myslím, že by pro něj náš dres nebyl špatnou zkušeností. Je ale třeba si uvědomit hráčovu náklonnost ke klubu a městu."

Co se týče Javiera Pastoreho, Inter o něj neusiluje. "Všichni víme, že Pastore je úžasný hráč. I ve finále Italského poháru hrál dobře. Nemyslím ale, že jednání jsou možná."

Autor: Martin Říha

Zdroj: football-italia.net

377x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy