Diego Milito věří v lepší sezonu

10/08/11 - "Jsem rád, že jsem zpět," řekl Diego Milito v rozhovoru pro klubovou televizní stanici Inter Channel. "Po Copa America jsem byl tři týdny na dovolené se svoji rodinou v Argentině, využil jsem tak volna, které nám dal trenér a připravil se na dlouhý rok, v kterém nás čeká mnoho zápasů," řekl v předloňské sezoně nejlepší střelec klubu.

"Gasperiniho znám velmi dobře, zažil jsem s ním úspěšný rok v Janově, dosáhli jsme na Evropskou ligu. Samozřejmě jsem teď rád za něj, že se stal trenérem Interu. Opravdu si zasloužil vzít místo na lavičce takového velkého klubu. Moji spoluhráči a já budeme dělat vše, co je v našich silách pro dosažení našich cílů. Je to velmi dobrý trenér. V klubech, které trénoval před tím, si vedl skvěle."

Útočník se po nevydařeném jihoamerickém šampionátu neskrývá zklamání: "Zklamání je ze způsobu vyřazení Argentiny ve čtvrtfinále. Navíc jsme hráli doma. Všechno je to o to horší, že jsem nehrál. Měl jsem tam možnost trénovat a zůstat v dobré kondici, což je pro mě dobré."

Teď se budu snažit se co nejrychleji dostat do formy a nabrat fyzičku. Loňské problémy jsou minulost. Cítím důvěru a chci hrát. Doufám, že mě nebudou pronásledovat zranění i letos. Chci se dobře připravit a být schopen něčím přispět tomuto skvělému týmu."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

292x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy