Gasperini: Kopanec do zubů

Gasperini

21/09/11 - "Tento večer byl velmi špatný," začal s hodnocením prohraného zápasu s Novarou Gian Piero Gasperini. "Mysleli jsme si, že budeme mít více hry, ale nebylo to tak. Pokaždé, když se pokusíme hrát trochu vytaženěji, dopadne to špatně. Myslel jsem, že tentokrát to bude jiné."

"Musíme být víc pokorní. Hráči jsou zklamaní tak jako kdokoliv jiný. Také byli přesvědčeni o tom, že to bude dobrý zápas. Je mi jich líto. Zápas byl jako kopanec do zubů, musím o své práci popřemýšlet. Svou práci beru vážně, v minulosti mě velmi naplňovala. Teď je to pro mě test. Musím nastalou situaci vyřešit," říká trenér, který k týmu přišel za Leonarda v létě.

"Máme jasné potíže. Odehráli jsme některé dobré zápasy, když jsme se zaměřili na defenzivu. Když se pokoušíme víc útočit, dostáváme se do vážných problémů. Problémy jsou evidentní. Nevím, jestli to může být v budoucnu jiné. Doufám v to. Už máme za sebou dost zápasů a tento fakt je zřejmý. Nedokážeme dělat příliš ofenzivní věci. Musíme být při tom více opatrní, krok po kroku. Myslím tím taktické kroky."

"Stále jsem s prezidentem nemluvil. Opakuji, že teď přemýšlím pouze nad mou prací. Tak mu to i řeknu. Stále věřím, že tento tým musí žít méně ze své minulosti a více ze současnosti. Není potřeba nic resetovat. Je potřeba rozeznat realitu posledních výkonů. Je to nutné pro dosažení větší konzistence, bez ohledu na formaci a trenéra. Vztah s hráči je skvělý, víc než profesionální, nejedná se o vzpouru."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

234x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy