Gasperini byl vyhozen

21/09/11 - Inter oficiálně potvrdil, že vyhodil trenéra Giana Piera Gasperiniho. Bývalý trenér Janova vydržel u týmu pouhých 5 zápasů. Ani jednou se nedočkal výhry, což je klubový rekord. Ranní trénink vedli Giuseppe Baresi a Daniele Bernazzani.

"Klub by rád poděkoval Gasperinimu za jeho přístup k týmu a vyjádřil lítost nad ukončením pracovního vztahu," píše se na oficiálních stránkách Interu. Majitel a prezident klubu Massimo Moratti byl na včerejším utkání, které nerazzurri prohráli 1-3 přítomen. Šokoval ho způsob hry. "Gasperini neměl hru pod kontrolou. Jakkoliv se na to podívate, je to velmi těžká situace. Co se mi v utkání líbilo nejméně? Když prohrajete takovým způsobem, tak se vám nic nelíbí," řekl Moratti a zároveň vyloučil, že by měl trenér problém s hráči.

Podle spekulací jsou favority na uvolněný post Claudio Ranieri a Delio Rossi. Mluví se ale i o Zengovi, Baresimu či Figovi.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it/FCInterMilano.com

366x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy