Zarate: V Interu chci zůstat

Zarate 01/10/11 - Hbitost, rychlost, technika, to jsou atributy, které tohoto hráče charakterizují a kterých koneckonců v posledním zápase Ligy Mistrů na hřišti CSKA plně využil, když v 79.minutě vrátil černomodrým vedení a právě tomuto chlapíkovi nakonec Inter za tři body může děkovat nejvíce. Řeč je o Mauru Zaratem, který poskytl rozhovor pro Inter Channel.

"V prvním roce se mi v Laziu celkem dařilo, naopak druhá sezona byla špatná," začal bilancovat Zarate. Jeho třináctigólový příspěvek v sezoně 08/09 pak následoval chudý třígólový ročník. "A loňská sezona? Nepodařilo se nám probojovat do Ligy mistrů, což byl náš cíl. Osobně to ale špatné nebylo, dal jsem nějaké góly. Prostě takový normální rok, ale teď cítím, že jsem dospěl a věřím, že tohle bude pro mě velká sezona." Když Mauro mluví, jde z něj poznat, jak moc chce v Interu uspět. Zatím se v klubu usazuje celkem dobře, vítězná branka v Lize Mistrů mu může jedině pomoci a dodat potřebné sebevědomí.

V Miláně se mu zatím velmi líbí, kvituje, že je to přecijen klidnější město oproti Římu, kde strávil poslední tři roky. A líbí se mu nejen město ale i klub: "Samozřejmě, že bych rád zůstal. Opravdu to chci a doufám v to," ujišťuje Zarate. Otázka jednoho z fanoušků směřovala na jeho spoluhráče Coutinha. "Je to skvělý hráč, mám strašně rád jeho hru. Má na to, aby v Interu dosáhl velkých věcí. Je to top hráč a nepochybuji, že to prokáže."

Další moment byl úsměvný, to se ho totiž další z příznivců zeptal, kolikrát mu bylo řečeno, aby více přihrával. Mauro odvětil: "Musím přiznat, že už se to párkrát stalo..."

Ač je v Interu jen pár týdnů, už tu stihl poznat dva trenéry. S tím novým - Ranierim - často stáli proti sobě jako nesmiřitelní rivalové... "Už jsme nějaké vtípky s Ranierim na toto téma dělali. Připomínal mi derby, která vyhrál. Nikdy jsem proti němu neskóroval."

Nakonec Mauro Zarate poslal všem fanouškům zprávu: "Jsme velký tým a budeme bojovat na všech frontách. Fanoušci to ví a my to víme. Začali jsme špatně, ale už jsme se sebrali. Uvidíte, že dosáhneme velkých úspěchů."

Autor: Martin Říha

Zdroj: inter.it

248x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy