Moratti: Rozhodčí byl ubohý

Moratti

03/10/11 - Pro Cladia Ranieriho byl neadekvátní, pro Massima Morattiho ubohý. Kdo? Gianluca Rocchi z Florencie. Rozhodčí, který letos Inter řídil poprvé a výrazně zápas ovlivnil. Je těžké najít vhodná adjektiva, jak zhodnotit jeho výkone nevýkon.

"Ani v nejmenší nejsem zklamaný," řekl Moratti. "Protože mě se zdálo, že tým hrál velmi dobře. Naopak, dal mi spousty nadějí, že by to mohla být krásná sezona, pro jednotlivé hráče i celý tým. Naštvaný? Jsem zklamán úrovní rozhodčího. Byl ubohý, skutečně špatný. Bídný celých devadesát minut."

"Navíc se špatně choval i k Ranierimu," prohlásil prezident klubu na adresu rozhodčího Rocchiho. "Neměl ani odvahu vykázat ho ze hřiště sám, musel to za něj udělat někdo jiný. Je nepříjemné, když trvdě pracujete a pak nastoupí někdo, kdo nezvládá plnit si své úkoly. Je to vážné poškození našeho klubu. Doufám, že s tím něco udělají. Také doufám, že se s ním nikde nestřetnu, protože zcela upřímně říkám, že by to nebylo příjemné. On je ten, kdo nás poškodil, hodně moc. Byl strašný, strašný."

"Neapol je pro mě pěkným týmem. Není jejich chyba to, co se stalo. Hráli svoji hru a zvládli to dobře. Ale nemůžeme říct, že vyhráli zaslouženě, protože v jedné chvíli byla stupidně zničena. Mohl to být jeden z nejlepších zápasů, které se na stadionu kdy hráli."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

279x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2022 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy